Gazeteci/Yazar Aziz Karataş’a Yoğun İlgi

» Kültür & Sanat » Gazeteci/Yazar Aziz Karataş’a Yoğun İlgi

Batman valiliği ve Belediyesi tarafından düzenlenen Batman 4. Kitap Fuarına Gazeteci ve yazar Aziz Karataş en çok ziyaret edilen yazarlar …

  • 121 Görüntülenme

Batman valiliği ve Belediyesi tarafından düzenlenen Batman 4. Kitap Fuarına Gazeteci ve yazar Aziz Karataş en çok ziyaret edilen yazarlar arasında yer aldı.

Yoğun ilginin yaşandığı kitap fuarın 7. gününde imza günü düzenleyen Aziz Karataş en çok ilgi gören yazarlardan biri oldu.

Batman Kitap Fuarına katılan yazarlar arasına en çok dikkat çeken yazarlarda biri de ihlas haber Ajansı ve Önce Vatan Gazetesi’nde çalışan gazeteci ve yazar Aziz Karataş oldu. Başta meslektaşları olmak üzere Batmanlı kitapseverler yazara yoğun ilgi gösterdi.

“BATMANLILAR VALERİA’YI ÇOK SEVDİ”

Batman 4. Kitap fuarında imza günleri kapsamında ve 50 bin üzerinde kitapsever ağırlayan fuarda “Valeria ” kitabını okurlarına imzalayan gazeteci yazar Aziz Karataş:

“İlk defa Batman’da düzenlene bir kitap fuarına katılıyorum. Batmanlılar Valeria’yı çok sevdi. Burada okurlarımla buluştum. Kitap dostlarıma kitap imzalıyorum. Kitapseverlerle kitaplar üzerine konuşuyoruz. Ayrıca bize gösterilen yoğun ilgiden çok memnunuz.” dedi.

Ayrıca kitap fuarında okurlarına kitaplarını imzalayan Karataş şunları vurguladı:
“İyi bir okur olmadan iyi bir yazar olamayız. Onun için her gün bir kitap okuyorum. Bu okuma alışkanlığım ilkokuldan beri devam ediyor. Sizin de çok kitap okuyup güzel başarılara imza atacağınıza inanıyorum”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı