Hazır Prefabrik Tuvalet Ürün Çeşitlerimiz

» Gündem » Hazır Prefabrik Tuvalet Ürün Çeşitlerimiz
  • 221 Görüntülenme

Hazır yapı prefabrik tuvalet çeşitlerimiz 110×110 ölçüsünden başlıyor 250×600’e kadar geniş bir ürün aracılığıyla ilerlemektedir. Ölçülerimiz de teklik kullanımlar olsun altılı kullanımlar olsun veya 10’lu veya 20’li daha fazla kullanımlarda da özel çözümler üretmeye gayret ediyoruz.

 

Yaptığımız bütün ürünler ise bir şantiye binası yapımında özellikle tercih ediliyor. Şantiye binaları yapımında tercih edilmesindeki esas itibariyle amaç oradaki işin ilerlemesinde olumlu derecede belirgin bir fark yaratmasıdır. Çünkü ürünlerimiz normal insan ihtiyaçlarını tam anlamıyla temel ihtiyaçlarını karşılıyor ve bulunduğu yerden şehir merkezine gitmelerine gerek kalmadan işlerini yapmalarına destek verdiğinden dolayıdır ki olumlu bir katkı sağlıyor.

 

Düşündüğümüz üzere bir güvenlik kulübesi ürünlerimizle yine aynı şekilde buradaki çalışan elemanların ihtiyaçlarının tam olarak karşılayan bir ürün haline gelmiştir. Bekçi kulübeleri de ve içerisinde olacak ise wc kabinleri bölmeleri ve yine çay ocağı bölmeleri de özel çözümlerimiz arasında yer almaktadır. Bir ürünün içerisinde ne kadar çok fazla özel istek ve ihtiyaç bölmeler artarsa ürününde dış ebatlarında artacağını hiç unutmamanız gerekmektedir. Yani siparişi verdikten sonra bu ürünün olacağı yeri de uygun bir şekilde yapmanız özellikle önemlidir.

KONTEYNER KABİN WC TAŞINABİLİR ÜRÜNLERDE 2 EL TERCİHLER

Maalesef bazen elimizde ikinci el olan ürünler bulunmuyor. Yani birinizden bir hazır konteyner tuvalet istediğiniz zaman bu ikinci el olarak elinizde var mı diye düşünürüz iseniz bunu elbetteki müşteri temsilcimiz den öğrenebilirsiniz. İkinci el olan ürünler de şu şekilde destek veriyoruz. Daha önce sattığımız ürünleri kullanan müşterilerimiz artık kullanma ihtiyacı kalmamıştır. 

Bizlere geri satarlar ya biz satın alırız veya oradaki müşterimize yakın olan eğer yine bir bu şekilde bir fiyat araştırması yapan müşterilerimiz var ise onlara da ürünlerini temin etmede yardımcı oluruz.

 

Tüm ürünlerimizde ve üretimlerimiz de bizlerin amacı en önemli konusu ürünlerimizi kullanacak olan müşterilerimizin yeni bir ürüne sahip olması amacı taşımaktadır. 

Çünkü yeni ürün de araştırdığımız sonuçlar neticesinde uyguladığımız. Birçok yenilikler bulunmaktadır. Yani zamanla geri aldığımız direktifler karşısında geri bildirimler karşısında seyyar wc ürünlerinin gelişmesinde yeni yeni değişimler ve çözümleri uyguluyoruz. Bütün bu çözümler ve uygulamalar müşterilerimizin kullanımı açısından oldukça katkılı yani iyi bir destek sağlayan birimlere oluşturur. 

 

Bu nedenle ikinci el bir ürüne sahip olmadan önce bizlerden, Birinci el ürünün fiyatını sormanız arada da çok fazla fark yok ise bazı ürünlerde çok neredeyse yoktur. Tercih etmeniz sizler yararına olacağını tahmin ediyoruz.

MOBİL TUVALET PREFABRİK PORTATİF ÜRÜNLERDE AKSESUARLAR

Üretimlerini gerçekleştirmiş olduğumuz mobil tuvalet ürünlerimizde ki aksesuarlar genel bir itibari ile normal evlerde kullandığımız tuvalet yapının ne ihtiyacı var ise hepsinin bir arada bulunduğu aksesuarları oluşturmaktadır.

 

Herhangi bir konteyner tuvalet yapılarında özellikle müşterilerimizin istekleri ve arzularını yapabilmek için yeni yeni aksesuar eklentilerde örneğimiz yeni bir sabunluk olabilir veya ilave musluk olabilir veya ilgili müşterimiz nasıl daha rahat kullanacaksa özel bir su tesisatının ilavesi de istiyor ise yine yapabiliyoruz yani ürünün dışına da bir lavaboya yaptığımızı da düşünün bütün bu çözümleri de sunuyoruz. Standartta tabii ki de bütün sıhhi tesisat elektrik tesisatı ve musluk gibi bütün harf malzemeler ürünümüzün içerisinde yer almaktadır. 

WC KABİN SEYYAR HAZIR DUŞ SİSTEMLERİ

Daha önceden bilgi sahibi olmadığınızı tahmin ediyoruz. Ürünlerimizin oluştuğu bölümler iki üç aşamada olmaktadır. Birincil aşama tabanı oluşturan eğer bu bir tuvalet kabini olacak ise ona uygun tuvalet taşınan veya fayanslarının yer aldığı veya da polyester olarak imal ettiğimiz kısım kalıptan çıkardığımız yani ürünü kısımı bir diğer kısımlar ise duvar ve tabanından haricinde tavanı da oluşturan yapı iskeletini yaptığımız kalemleri yer almaktadır. 

Ayrıca üçüncü bir kısım ise hem su tesisatı elektrik tesisatı gibi ve bu bölümde de lavabo musluklar armatür merkez ve kapısı yer almaktadır. Kısacası 3 bölmeden oluştuğunu yani 3 kısımdan oluştuğunu sizlere bu şekilde izah edebiliriz.

hazir prefabrik tuvalet

TUVALET KONTEYNER MOBO POLYESTER WC TESLİM SÜRELERİ

Müşterilerimizin vermiş olduğu polyester tuvalet siparişlerinde sürenin artmasında ve azalmasındaki en önemli bir etken ürünün özellikleri yer almaktadır. Ebatlarının büyüklüğü ürünün gününün teslim süresini artırılmasında önemli bir rol oynuyor. Ama bu her zaman geçerli değildir. 

Büyük ölçüdeki ürünleri de kısa sürede yapabilmek adına yine teslim süresini öne almak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bizim esas şirket politikamız da ki amacımız ürünlerimizi müşterilerimize kısa sürede sağlıklı sağlam tam isteklerine uygun akıllarında ki düşündükleri ürünü onlara ulaştırmak yatmaktadır. Standart olarak teslim surelerimiz en erken 2 gün ve ölçünün büyüklüğüne göre de 7 günü bulabilmektedir. 

 

İster bir bekçi kulübesi olsun aynı şekilde o ürünler içerisinde de yine bu durum söz konusudur.