GündemSon Dakika

Kılıçdaroğlu Şubat Ayında Bekleniyor

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti genel merkezinde ziyaret etti, ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı da eşlik etti. Başkan Ergin, Kılıçdaroğlu’nu açılışlar ve temel atma törenlerine katılması için Ayvalık’a davet etti. Ergin, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, uygun bir program dahilinde Şubat ayı içinde beklediklerini söyledi.

Başkan Ergin, vergi dairesi restorasyonu, cennet tepesi kafeteryası, Kırlangıç yaşam merkezi, yaşlı bakımevi, Bekir Coşkun Kütüphanesi, mahalleevleri, tarım satış kooperatifi, temizlik hizmetleri binası ve tostçular çarşısı gibi tamamlanan veya devam eden projeler konusunda Kılıçdaroğlu’nu bilgilendirdi.

Tamamlanan ve devam eden projeler ile yeni başlayan çalışmaları Kılıçdaroğlu’na anlattığına değinen Başkan Mesut Ergin, “Genel Başkanımıza bugüne kadar yapımı tamamlanan projeler hakkında bilgilendirmede bulundum. Ardından da başlayan projeler hakkında sunum yaptım. Genel başkanımızı tamamlanan projelerin açılışını yapmak, başlayan projelerin de temelini atmasını rica ederek şehrimize davet ettik” dedi.

Başkan Ergin, genel başkanın, çalışmaları ilgiyle dinlediğini, uygun bir program dahilinde, hem açılışlar hem de temel atmak için Ayvalık’ta bulunmaktan mutluluk duyacağını bildirdiğini söyledi. Ergin, ziyareti sırasında projeler tanıtım kitapçığının yanı sıra; Ayvalık Belediyesi’nin ISBN kodlu ilk kültür yayını olan, Ayvalık tarihinde, coğrafyayı, yaşamı ve mimari dokusunu anlatan hikayelerin yer aldığı, Ayvalık Belediyesi kültür yayınlarından çıkan, “Şiir ve Öykülerde Ayvalık” isimli kitabını da Kılıçdaroğlu’na takdim etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu