Madame Coco’dan “Tam İstediğim Buydu” Dedirten Reklam Filmi

» Ekonomi » Madame Coco’dan “Tam İstediğim Buydu” Dedirten Reklam Filmi

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, Fransız tarzı şıklığı ve evlerin her alanına neşe ve heyecan katan geniş ürün …

  • 479 Görüntülenme

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, Fransız tarzı şıklığı ve evlerin her alanına neşe ve heyecan katan geniş ürün gamını anlatan yeni reklam filmini yayınladı.

Madame Coco 2022’yi, Fransız tarzı tasarımlarını ve renkli dünyasını yakından tanıttığı reklam filmi ile karşılıyor. Filmde Madame Coco’nun birbirinden güzel ev tekstili ve dekorasyon ürünleri, Madame Coco kızlarının eğlenceli danslarıyla tanıtılıyor. Reklamda markanın kadınlara iyi hissettiren şık, zarif ve zamansız ürünleri; 5 Çayı Dansı, Göz Alıcı Sofra Dansı, Mis Gibi Bornoz Dansı, Mışıl Mışıl Nevresim Dansı, Hediyelere Bayılırım Dansı ve Sıcacık Battaniye Dansı ile ekrana taşınıyor. Bu çalışma, yılın ilerleyen zamanlarında devam edecek bir seri reklam filminin de ilk yapımı olarak öne çıkıyor.

“Ooo Madame Coco” söylemli reklam filminde, Joe Dassin’in müzik tarihine damga vuran yorumuyla tanınan “Aux Champs Elysées” (Waterloo Road) şarkısının Mert Tünay tarafındanjingle olarak uyarlanmasıyla Madame Coco’nun tasarım çizgisinin ve evlere getirdiği neşenin altı çiziliyor. Şarkı sözlerinde markanın evdeki en güzel anlara eşlik ettiği vurgulanırken, aynı zamanda hediye almak için de en güzel seçenekleri bulma konusunda Madame Coco’nun kurtarıcı bir marka olduğu hatırlatılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı