Salihli Belediye Meclisinden Duru Bebeğe Yardım Çağrısı

» Gündem » Salihli Belediye Meclisinden Duru Bebeğe Yardım Çağrısı

Salihli Belediye Meclisi, SMA Tip-1 teşhisi konulan ve Manisa Valiliği tarafından resmi bağış toplama izni verilen Duru Sağlık için başlatılan …

  • 26 Görüntülenme

Salihli Belediye Meclisi, SMA Tip-1 teşhisi konulan ve Manisa Valiliği tarafından resmi bağış toplama izni verilen Duru Sağlık için başlatılan yardım kampanyasına, tüm Salihli halkını destek olmaya davet etti.

2022 yılının ilk toplantısını Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştiren Salihli Belediye Meclisi, Ocak ayı meclis toplantısında ortak bir açıklama yaparak, Hatice ve Mehmet Ali Sağlık çiftinin SMA Tip-1 teşhisi konulan kızları Duru Bebek için başlattığı yardım kampanyasına, duyarlı tüm vatandaşları destek olmaya davet etti. MHP’li meclis üyesi Reşide Sağlam, Duru Bebek için başlatılan yardım kampanyası hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da, “Yakalandığı SMA hastalığına rağmen minicik yüreği ile hayata tutunmaya çalışan sevgili Duru bebeğimizin annesi Hatice Sağlık ve babası Mehmet Ali Sağlık’ın Manisa Valiliğinden resmi izin alarak başlattıkları yardım kampanyasına Salihli Belediye Meclisi olarak biz de destek veriyoruz. Duru bebeğimizin umuduna umut olmak isteyen tüm duyarlı vatandaşlarımızı, Sağlık ailesinin başlattığı bağış kampanyasına hep birlikte destek olmaya davet ediyorum. Duru Bebeğe umut olalım” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı