Sigorta Cini Boğaziçi Reasürans Brokerliği ile iş birliği gerçekleştirdi

» Ekonomi » Sigorta Cini Boğaziçi Reasürans Brokerliği ile iş birliği gerçekleştirdi
  • 163 Görüntülenme

Mahallenizin sigortacısı sloganıyla yola çıkan ve Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen sigorta karşılaştırma sitelerinden biri olan Sigorta Cini, Boğaziçi Reasürans Brokerliği ile özel bir iş birliği gerçekleştirdi.

Türkiye’nin ilk perakende sigorta markasını oluşturan ve büyümesini devam ettiren Sigorta Cini; Türkiye’nin en seçkin ve güvenilir sigorta şirketlerinden en uygun teklifleri sunabilmek için altyapısına, portföyüne ve işbirliklerine yatırım yapmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Sigorta Cini, 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de sigorta ve reasürans hizmeti veren Boğaziçi Sigorta ve Reasürans Brokerliği ile işbirliği gerçekleştirdi.

Reasürans bağlantılı, özel ürünler geliştirme konularında yetkin Boğaziçi Reasürans Brokerliği ile başlatılan işbirliğiyle tüketici ihtiyaçlarına göre benzersiz, kafa karıştırmayan, uygun, kolay ulaşabilecekleri yeni ürünleri hayata geçirerek Sigorta Cini’nin mağazalarından, web sitesinden ve çağrı merkezinden satışa sunulacak.

Aynı zamanda kurumsal müşterilerin sigorta ve reasürans ihtiyaçlarında Boğaziçi Reasürans Brokerliği’nin deneyimi ile daha uygun çözümler sağlanacak. Ayrıca Sigorta Cini ile Boğaziçi Reasürans Brokerliği birlikte dijital pazarlama, ürün geliştirme, dağıtım kanallarını farklılaştırma gibi konularda sinerji oluşturmayı hedefliyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı